Hala namiotowa jaworzno

Hala namiotowa

Dlaczego przy organizowaniu jakiegokolwiek przyjęcia bądź magazynu wybrać halę namiotową zamiast zwykłego budynku? Głównym atutem jest to, że hala namiotowa jest stanowczo tańsza. 
   Hale namiotowe bardzo dobrze odnajdują się nie tylko przy aranżowaniu imprezy plenerowej, ale również przy przechowywaniu budulców, np. ogrodniczych czy też budowlanych. 
   Hale namiotowe zazwyczaj mają bardzo łatwą konstrukcję, co zapewnia ich szybki montaż, a później rozbiórkę. Zatem zajmie to nam o wiele mniej czasu niż budowa stereotypowego budynku. Łatwa budowa gwarantuje także ruchliwość, dlatego że dzięki niej w niewyszukany sposób przemieścimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa powinna mieć mocne poszycie ścienne a także dachowe, które ma służyć do obrony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do wykorzystywania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co skutkuje tym, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany zazwyczaj są z PCV, płyty warstwowej oraz blachy trapezowej. 
Na dzisiejszym rynku jest sporo firm, które nie tylko zajmują się sprzedażą hal namiotowych, ale dodatkowo oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę różne zastosowanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeżeli potrzebujemy halę namiotową pod przeznaczenie magazynowe lub przemysłowe, Należy wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o powiększonej termo – izolacji, a jej zrealizowanie powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym swobodniej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że istnieje kilka wariantów hal namiotowych, to najczęstszym ich zastosowaniem są jednakże imprezy plenerowe. Mają one wykorzystanie jako: 
– hale targowe, które zważywszy na zróżnicowanie rozmiarów zapewniają alternatywę rozmieszczenia różnorodnego modelu punktów handlowych
– hale weselne, które bardzo dobrze sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na ogromne imprezy plenerowe, np bankiety służbowe, dni miasta, dożynki i tak dalej
   Hala namiotowa to kapitalne wyjście dla kogoś, kto wymaga tymczasowej konstrukcji, bowiem podsumowując jej plusy niewątpliwie zrealizuje nasze prognozowania, a są to:
– mobilność 
– stabilność
– banalne wykonanie
– różnorodność powierzchni do wyboru 
– niski wydatek


Możliwość komentowania jest wyłączona.